analytical-balance-as-r
analytical-balance-as-r-3analytical-balance-as-r-4

Radwag AS R

Váhy série AS.R reprezentujú novú štandardnú úroveň analytických váh. Sú vybavené podsvieteným LCD displejom, ktorý je doplnený o textovú linku pre zadávanie a čítanie názvov produktov, prihlasovanie užívateľov alebo pre pamät tary. Presnosť váženia je zaistená automatickou vnútornou kalibráciou, závislou na čase a teplotných zmenách.

CENA : od 720,00 €

Cena bez DPH.

objednávka

 


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/2/f/2f2a50f4-9c0a-43e3-9aaa-83e9404abcb4/geva-vahy.sk/web/wp-content/plugins/woocommerce/templates/single-product/meta.php on line 26

Popis

Váhy série AS.R2 sú ponúkané s týmito maximálnymi kapacitami váženia: 110, 160 a 220, 310g pri odpočítateľnosť 0,1mg. Váhy tiež ponúkajú voliteľný systém pipetovej kalibrácie a automatické otváranie dvierok. Procedúry GLP pozostávajú z protokolu o kalibrácii váhy a tieto informácie majú nemenný charakter.
Prístup do vážiacej komory je cez posuvné dvierka a posuvný horný kryt. Váhy AS.R majú najpoužívanejšie komunikačné rozhranie: 2 x RS 232, USB typ A, USB typ B a voliteľne WiFi.
Váhy AS.R2 majú možnosť pripojenia prídavného displeja a tiež funkciu váženie zaveseného bremena ako alternatívne riešenie pre váženie bremien o väčších rozmeroch, alebo tých, ktoré vytvárajú magnetické pole. Táto metóda je tiež používaná pri určovaní hustoty látok.

radwag ASR