Radwag AS X2

Váhy série AS.X2 predstavujú nový štandard pre pokročilú triedu presných váh. Jednou z predností série X2 je kapacitný dotykový displej poslednej generácie, ten poskytuje maximálny komfort pri ovládaní základných i pokročilých funkcií váhy. Zrozumiteľné menu umožňuje rýchlu orientáciu nového používateľa a to aj bez štúdia užívateľského manuálu.

CENA : od 1100,00 €

Cena bez DPH.

objednávka

Popis

Váhy X2 ponúkajú hneď niekoľko komunikačných rozhraní, vďaka tomu majú takmer neobmedzené možnosti pre spoluprácu s externými zariadeniami pre tlač, kopírovanie, archiváciu a prenos dát.
Zabudované IR senzory umožňujú rad bezdotykových operácií ako je tarovanie, odoslanie výsledkov na tlačiareň, alebo vybrania následného kroku v rámci aktuálneho vážiaceho módu.Zmieňovaná funkcia je obzvlášť vhodná pri práci v rukaviciach a manipuláciou s materiálmi, ktoré vyžadujú maximálnu pozornosť užívateľov s ich nakladaním. Váhy umožňujú váženie pod váhou, pre nadmerné alebo zmagnetizované materiály.
Pre presné váhy RADWAG je samozrejmosťou zabezpečenie najpresnejších výsledkov pomocou systému internej automatickej kalibrácie reagujúcej na zmenu teploty ako aj uplynutie časového intervalu.

radwag ASR