EPWLI

Nerezová paletová váha EPWLI

Rýchle,presné paletové váhy z nerezovej ocele , jednoduché na použitie a prepravu. Integrovaný ukazovateľ hmotnosťi pripojený pomocou odolného kábla. Multirange umožňuje presnost v nižších hodnotach rozsahu. K dispozícii tiež v Dual range -schválená verzia, Možnosť použitie do obchodu.

CENA : index


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/2/f/2f2a50f4-9c0a-43e3-9aaa-83e9404abcb4/geva-vahy.sk/web/wp-content/plugins/woocommerce/templates/single-product/meta.php on line 26
Kategórie:

Popis

Indikátor hmotnosťi s nastavitelnou konzolou pre použitie na stĺpiku (voliteľné), stenu (voliteľne ) alebo na stôl.
Nerezová oceľ IP68- puzdro, ľahko sa čistí a je odolný v drsnom a agresívnom prostredí.Vodotesna 5-klávesová klávesnica.
LCD displej 25 mm podsvietený s kontrastnými číslicami pre indikáciu aktívnych funkcií.
4 nerezové snímače , IP68 stupeň ochrany.
Konštrukcia z nerezové ocele+nastaviteľné nôžičky.
Jednoduchá preprava pomocou koliesok
Pripojovací kábel indikátora,-3 m dlhý.
Presnosť: +/- 0,05% kapacity.
Digitálna kalibrácia z klávesnice alebo z PC cez DINITOOLS.
Napájanie 110-240Vac.
Funkcie: Clearing; automatické a ručné tarovanie, tlač,  vysoké rozlíšenie , Čistá / hrubá hmotnost, lb / kg , Akumulácia hmotnost, Formula váženia, +/- Kontrolné váženie, Percentuálne váženie, Alibi, Počítanie, Vstup -výstup.
Komunikácia: RS232 / C obojsmerný port na RJ konektor pre rýchle pripojenie (USB alebo RS485 ), konfigurovateľný pre PC, PLC, vzdialený displej, RS232 / C obojsmerný port pre pripojenie k tlačiarni alebo tlače etikiet.

hld pp