Certifikovaný

profesionálny dodávateľ

Už od 1980

servis po celej SR

Riešenia na kľúč

Predaj, výroba, servis

  • ul. J. Hanulu 1075/125, Liptovské Sliače
  • +421 915 809 515

Certifikovaný

profesionálny dodávateľ

Už od 1980

servis po celej SR

Riešenia na kľúč

Predaj, výroba, servis

PRODUKTY

Paletový vozík s váhou TPWA

Vozíky s váhou-vstavaným elektronickým systémom váženia. Kvalitný ukazovateľ zaručuje maximálnu jednoduchosť čítania hmotnosti. Spoľahlivé a vhodné pre človeka, ktorý potrebuje vážiť presne akýkoľvek druh výrobku na palete. 
K dispozícii tiež CE-M.

CENA : index

Kategórie:

Popis

Maximálna nosnosť: 2000 kg,Presnosť: +/- 0,05% z maximálnej kapacity v “M” schválené verzie,Hmotnost vozíka cca 125 kg. Vidlica rozmery 1150 x 550 x 85 mm,Nosná konštrukcia z extra silneho oceľového plechu. Štandardné vybavená otočným záhlavim stĺpca,4 nerezové snímače IP68 pre profesionálne použitie, hliníkové IP54 zaťaženie buniek pre vnútorné použitie,Indikátor sa ľahko čistíABS vodotesný IP65 kryt. vyrobený tak aby vydržal vo vlhkom a prašnom prostredí; Veľký LCD displej 25 mm – kontrastné číslice, ktoré sú dobre viditeľné aj pri zlých svetelných podmienkach; 17-klávesová numerická  vodotesná klávesnica, Kalibrácia a nastavenie konfigurovateľné z klávesnice alebo z PC,Napájanie cez vstavaný vyberateľné dobíjacie batérie, 60-hodinový približná prevádzková doba baterii alebo tri mesiace nepretržitom používaní-vďaka svojej funkcie automatického vypnutia,Programovateľné funkcie automatickéj úspory energie.Upozornenie vybitej batérie, Nabíjačka batérii 230Vac 50 Hz  (Doba nabíjania je asi 8 hodín).

Komunikácia: RS232 port konfigurovateľný pre pripojenie k tlačiarni,Bi-directional RS232 / C

Sú vybavené tepelnou tlačiarňou, s dátumom a časom.

Na objednávku: Špeciálne volanty,680 mm šírka vidlice,Špeciálna dĺžka vidlíc od 850 do 1500 mm,Špeciálny kapacita, vysoké rozlíšenie.

Funkcie: Vynulovanie, Tara, Tlač, Databáza 30 tár, Váženie s vysokým rozlíšením 10 x,Čistá / hrubá hmotnosť,  lb / kg,Akumulácia,Formula váženia,+/- Kontrolné váženie,Percentuálne váženie,Počítanie  ,Zmrazenie hmotnosti.

tpwa

Top