TPWI
Scaleapp_en

Paletový vozík s váhou TPWI

Paletový vozík z vysoko kvalitnej nerezovej ocele +vstavaný vážiaci integrovyný systém. 4 snímače IP68 z nerezovej ocele a kvalitný idikátor zaručujú vysokú presnosť vo všetkých pracovných podmienkach.Spoľahlivý a vhodný pre človeka, ktorý potrebuje odvážiť presne všetky druhy produktov na palete. K dispozícii tiež CE-M.

CENA : index


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/2/f/2f2a50f4-9c0a-43e3-9aaa-83e9404abcb4/geva-vahy.sk/web/wp-content/plugins/woocommerce/templates/single-product/meta.php on line 26
Kategórie:

Popis

Maximálna nosnosť: 2000 kg, Presnosť: +/- 0,1% maximálnej kapacity pre technologické použitie.Presnosť: +/- 0,05% maximálnej kapacity v „M“ schválenej verzi. Vidlica rozmery 1182 x 550 x 80 mm.Hmotnost vozíka cca 135 kg. Extra silná konštrukcia z nerezovej ocele. Zdvíhacie čerpadlo z nerezovej ocele.Volanty dvojlôžkové. 4 IP68 snímače z nerezovej ocele .Indikátor s nepremokavou klavesnicou .IP68 Puzdro indikátora z nerezovej ocele, ľahko sa čistí a je odolný aj v agresívnom prostredí; veľký 25mm vysoko kontrastný LCD displej, dobre viditeľný aj za zlých svetelných podmienok a membránová vodotesná klávesnica,-17  kláves.Kalibrácia a nastavenie konfigurovateľné z klávesnice alebo z PC. Napájanie cez vstavané dobíjacie batérie. 50-hodinová približná doba prevádzky alebo jeden mesiac v nepretržitom používaní- vďaka svojej funkcii automatického vypnutia.Programovateľné funkcie automatickej úspory energie.Upozornenie na vybité batérie.Vybavený nabíjačkou 230Vac 50 Hz (Doba nabíjania je asi 8 hodín).
Komunikácia:Bi-directional RS232 / C port pre pripojenie k tlačiarni.Bi-directional RS232 / C port pre PC, rádio modem alebo prenosný terminál. IR vstup pre riadenie diaľkového ovládania
Funkcie: Vynulovanie, Tara, tlač, ID tovaru.Váženie s vysokým rozlíšením 10 x, Čistá / hrubá hmotnosť ,  lb / kg, Akumulácia, Formula váženie, +/- Kontrolne váženie, Percentuálne váženie, Počítanie kusov, Zmrazenie hmotnosti.
Na objednávku:Špeciálne volanty, 680 mm šírka vidlice, Špeciálna dĺžka vidlíc od 850 do 1500 mm, Špeciálna kapacita, Vysoké rozlíšenie.

tpwii