Certifikovaný

profesionálny dodávateľ

Už od 1980

servis po celej SR

Riešenia na kľúč

Predaj, výroba, servis

  • ul. J. Hanulu 1075/125, Liptovské Sliače
  • +421 915 809 515

Certifikovaný

profesionálny dodávateľ

Už od 1980

servis po celej SR

Riešenia na kľúč

Predaj, výroba, servis

PRODUKTY

Mostová váha DTW

Inovatívne váženie vozidiel, ľahko prenosná a možno ju rýchlo nainštalovať .Výhodou váhy je nízka nájazdová plocha. Navrhnutá a postavená z vysoko kvalitných materiálov, čo predstavuje najefektívnejšie riešenie- šetrí čas,priestor a peniaze v porovnaní s klasickou mostnovou váhou.Možnosť úradného overenia.

CENA : index

Popis

Presné a univerzálne platformy, vhodné pre všetky druhy aplikácií; ideálne pre moderný priemysel, farmy, pracovné dvory, skládky, atd. kde je možné ušetriť miesto. .Mimoriadne kompaktná: iba 22 cm vysoká váha- Zaberá málo miesta.Robustná ložná plocha z pruhovaného oceľového plechu, ktorý sa skladá z párov modulov, dimenzovaných tak, aby vydržali zaťaženie na základe parametrov 96/53 / EEC (maximálne zaťaženie na jednu nápravu pre vozidlá v Európe). Pieskovanie a lakovanie s bi-epoxidovú povrchovou úpravou ktoré zabezpečuje vysokú odolnosť proti korózii. Snímače zaťaženia chránené proti prachu a vode. Modularita: pridaním alebo odobratím párov modulov môže mať váha túto dĺžku: 4,5 m – 9 m – 13,5 m – 18 m – 22,5 (až do 36 m ). Široká škála pripojiteľných zariadení, tiež funguje s nabíjacou batériou, ktorá umožňuje používať váhu aj bez elektrického napájania.

30 m dlhý spojovací kábel medzi DTW a ukazovateľov

Doplnky a príslušenstvo: Cena dopravy podla množstva modulov, Sada na zapnutie / vypnutie mobilných rámp. Dualny rozsah CE-M 2x3000e.

dtw tabulka

Top