Servis váh

Na obchodnom trhu Slovenska sa nachádza neuveriteľné množstvo druhov elektronických obchodných a technologických váh. Pri poruchách váh väčšinou komunikujeme priamo s výrobcom váh. Zabezpečujeme servis po celej SR.

Zabezpečujeme záručný i pozáručný servis a opravy váh vrátane nastavenia, kalibrácie či zabezpečenie úradného overenia.

  • servis mechanických a elektronických váh
  • montáž určených meradiel
  • zabezpečenie úradného overenia
  • výmena a predaj obchodného závažia
  • vystavenie PROTOKOLOV Z MERANIA
  • evidencia meradiel

Vždy sa snažíme o čo možno najrýchlejšiu opravu. Chápeme potreby našich zákazníkov.

Naša spoločnosť poskytuje servis mechanických aj elektronických váh na vysokej úrovni. Máme dlhoročné skúsenosti s elektronickými váhami od roku 1990 kedy bola firma založená.

Servis váh postup

Rýchlo a spoľahlivo, to sú základné kamene kvalitného servisu, ktorý zabezpečuje spoločnosť GEVA po celom Slovenskom. Je pre vás dôležité, aby nežiaduce porucha na vašej váhe bola odstránená v čo najkratšom čase, bez toho aby sa to podpísalo na kvalite opravy? V tom prípade sme tu pre vás.

Každý technik spoločnosti je odborník vo svojom odbore. Malá či veľká, elektronická, hybridná alebo mechanická váha nie je nás neznámou. Už mnohokrát svojim rýchlym a profesionálnym prístupom sme ušetrili zákazníkom veľa nepríjemností a financií.

Široký sortiment náhradných dielov skladom na najrôznejšie typy váh, umožňuje prevedenie rýchleho zásahu so skrátením termínu opravy až o niekoľko týždňov.

Máte záujem o servis váh, ozvite sa nám, pošlite dopyt alebo vyplňte náš jednoduchý dotazník.

diagnostik
20171019 153340