Servis váh

Na obchodnom trhu Slovenska sa nachádza neuveriteľné množstvo druhov elektronických obchodných, technologických váh. Pri poruchách váh väčšinou komunikujeme priamo s výrobcom váh. Zabezpečujeme servis po celej SR.

Zabezpečujeme záručný i pozáručný servis a opravy váh vrátane následného nastavenia, kalibrácia či úradného overenia.

  • servis mechanických a elektronických váh
  • montáž určených meradiel
  • zabezpečenie úradného overenia
  • výmena a predaj obchodného závažia
  • vystavenie certifikátov o kalibrácii
  • evidencia meradiel

Vždy sa snažíme o čo možno najrýchlejšiu opravu. Chápeme potreby našich zákazníkov.

Naša spoločnosť poskytuje servis mechanických aj elektronických váh na vysokej úrovni. Máme dlhoročné skúsenosti s elektronickými váhami od roku 1990 kedy bola firma založená.

Servis váh postup

Rýchlo a spoľahlivo, to sú základné kamene kvalitného servisu, ktorý zabezpečuje spoločnosť Geva po celom Slovenskom. Je pre vás dôležité, aby nežiaduce porucha na vašej váhe bola odstránená v čo najkratšom čase, bez toho aby sa to podpísalo na kvalite opravy? V tom prípade sme tu pre vás.

Každý technik spoločnosti je odborník vo svojom odbore. Malá či veľká, elektronická, hybridný alebo mechanická váha nie je pre tieto profesionálov neznámou. Už mnohokrát svojim rýchlym a profesionálnym prístupom ušetrili zákazníkom veľa nepríjemností a financií.

Široký sortiment náhradných dielov skladom na najrôznejšie typy váh, umožňuje prevedenie rýchleho zásahu sa skrátením termínu opravy až o niekoľko týždňov.

Máte záujem o servis váh, ozvite sa nám, pošlite dopyt alebo vyplňte náš jednoduchý dotazník.

Servis váh