Certifikovaný

profesionálny dodávateľ

Už od 1980

servis po celej SR

Riešenia na kľúč

Predaj, výroba, servis

  • ul. J. Hanulu 1075/125, Liptovské Sliače
  • +421 915 809 515

Certifikovaný

profesionálny dodávateľ

Už od 1980

servis po celej SR

Riešenia na kľúč

Predaj, výroba, servis

PRODUKTY

Paletový vozík s váhou TPWN

Paletový vozík na jednoduché a praktické použitie s integrovaným systémom váženia. Je vybavený 4 snímačmi hmotnosti, ktoré zaručujú maximálnu presnosť v aplikáciách, Multifunkčný ukazovateľ hmotnosti, s veľkým podsvieteným displejom, ktorý umožňuje optimálne čítanie hmotnosti v ľubovoľných svetelných podmienkach. K dispozícii tiež s diaľkovým ovládaním na rukoväti.

CENA : index

Kategórie:

Popis

Maximálna nosnosť: 2000 kg. Presnosť: +/- 0,2% maximálnej kapacity. Vidlica rozmery: 1150 x 550 x 85 mm. Hmotnosť vozíka 125 kg. Štruktúra z extra silnej ocele .Volanty a dvojlôžkové kolieska s polyuretánovým povlakom. 4 hliníkové snímače zaťaženia. Indikátor hmotnosti s 25mm číslicami na podsvietenom LCD displeji, ktoré sú jasne viditeľné aj za zhoršených svetelných podmienok a vodotesná klávesnica- 5 funkčných kláves.

Konfigurácia, kalibrácia a diagnostika z klávesnice alebo PC .

Napájanie cez 4 AA batérií, ktoré možu byt dobíjatelné.

Prevádzková doba je cca 40 hodín nepretržitej prevádzky, alebo jeden mesiac v nepretržitom používaní, vďaka svojej funkcii automatického vypnutia.Programovateľné funkcie automatickej úspory energie.

Indikácia úrovne batérie

Funkcie: Vynulovanie, Tara, Váženie s vysokým rozlíšením 10 x, Čistá / hrubá hmotnosť, lb / kg, Sčítanie, Formula váženia, +/- Kontrolné váženie, Percentuálne váženie,Počítanie.

Na objednávku: Infra-red port pre diaľkové ovládanie na riadidlá (diaľkové ovládanie je voliteľné)

TPWN tabulka

Top