MCWH
batteriafondo_rinforzatofrontalemaslmonomaslmultiMCW09 hak

Žeriavová váha MCWHU

Žeriavová váha pre priemyselné použitie, spoľahlivá a ľahko ovládatelná, vhodná aj pre obchodné váženie. Výhodou váhy je malá výška umožňujúca čo najlepšie využitie vo zdvíhacích zariadeniach.

CENA : index


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/2/f/2f2a50f4-9c0a-43e3-9aaa-83e9404abcb4/geva-vahy.sk/web/wp-content/plugins/woocommerce/templates/single-product/meta.php on line 26

Popis

40 mm červený LED displej,Vodotesná klávesnica s 5 tlačidlami, ZERO, TARA, MODE, PRINT, a ON / OFF.,Ochranné plexisklo pre displej a klávesnicu, Presnosť: +/- 0,05% FS. Extrémne robustná konštrukcia z oceľového plechu s kytím IP67 proti prachu a vode. Hmotnosť váhy cca 86 kg. Rádiofrekvenčné 6-klávesové diaľkové ovládanie pre použitie až do 50 m vzdialenosti. Vybavená vyberateľnou dobíjacou batériou s 60-hodinovou prevádzkovou dobou. Štandardné vybavená nabíjačkou. Kalibrácia programovateľná priamo z klávesnice. Prevádzková teplota: -10 / + 80 ° C, s voliteľným tepelným štítom (-10 / + 40 ° C pre CE-M schválený model). Programovateľný digitálny filter a funkcie automatickej úspory energie.Vybavená 230 Vac 50 Hz nabíjačka batérií.

tabulka hmotnosti MCWH

Funkcie :  Váženie s vysokým rozlíšením x 10, Čistá / hrubá hmotnosť, lb / kg, Akumulácia hmotnosti, +/- Kontrolné váženie,Percentuálne váženie,Počítanie, HOLD (zamrznutie hmotnosti na displeji).PEAK (maximálna hodnota).
Funkcie z dialkového ovládania: nulovanie; tarovanie; zapnutie / vypnutie funkcie; tlač; vypnutie
Radio vysielacie frekvencie hmotnosti do vzdialeného indikátora až 70m v interiéri. 868MHz rádiové rozhranie. WI-FI rozhranie.

tabulka2 MCWH