wws wifi
Scheme_ENWWSxr_trasportowwsxr_ruotawwsr_rip_freccieWWSEWWSCRF_WWSCRFWWSCWWSBweight_repeatersSMARTAXLENápravové váhy3590ETKR_3590ETKR083590ETKR

Nápravové váhy – bezdrôtové

Ponuka všetkých druhov napravových BEZDROTOVÝCH váh podľa požiadaviek zákazníka (rozmeru plošiny, maximálnej váživosti a druhu váženia) s velkým množstvom pripojitelného príslušenstva.

CENA : index


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/2/f/2f2a50f4-9c0a-43e3-9aaa-83e9404abcb4/geva-vahy.sk/web/wp-content/plugins/woocommerce/templates/single-product/meta.php on line 26
Kategórie:

Popis

WWSCRF

Bezdrôtové platformy určené pre váženie náprav vozidla. Výhodou bezrôtového systému je, že nie sú potrebné žiadne prepojovacie káble medzi platformami a indikátorom.Platformy určené pre váženie veľkých vozidiel (dodávky, nákladné vozy, tankerov, traktorových návesov, etc.) ; presné a robustné váhy.

WWSCRF   wwsxr_ruota weight_repeaters

wwscrf tabulka

WWSERF

Bezdrôtové platformy určené pre váženie náprav vozidla. Výhodou bezrôtového systému je, že nie sú potrebné žiadne prepojovacie káble medzi platformami a indikátorom.Ideálne pre váženie väčších vozidiel (dodávky, kamióny, cisterny, nákladné autá, atď ..); presné a robustné váhy.

WWSDRF wwsxr_ruota weight_repeaters

wwserf tabulka

WWSDRF

Bezdrôtové platformy určené pre váženie náprav vozidla. Výhodou bezrôtového systému je, že nie sú potrebné žiadne prepojovacie káble medzi platformami a indikátorom.Ideálne pre váženie veľkých rozmerov vozidiel so zdvojenými kolesami (kĺbové nákladné autá, traktorové návesy, atď.); presné a robustné váhy .

WWSDRF wwsxr_ruota weight_repeaters

wwsdrf tabulka