Certifikovaný

profesionálny dodávateľ

Už od 1980

servis po celej SR

Riešenia na kľúč

Predaj, výroba, servis

  • ul. J. Hanulu 1075/125, Liptovské Sliače
  • +421 915 809 515

Certifikovaný

profesionálny dodávateľ

Už od 1980

servis po celej SR

Riešenia na kľúč

Predaj, výroba, servis

PRODUKTY

Radwag AS R

 

Váhy série AS.R reprezentujú novú štandardnú úroveň analytických váh. Sú vybavené podsvieteným LCD displejom, ktorý je doplnený o textovú linku pre zadávanie a čítanie názvov produktov, prihlasovanie užívateľov alebo pre pamät tary. Presnosť váženia je zaistená automatickou vnútornou kalibráciou, závislou na čase a teplotných zmenách.

Pre viac informácii o produkte nás kontaktujte!

CENA : index

Popis

Váhy série AS.R2 sú ponúkané s týmito maximálnymi kapacitami váženia: 110, 160 a 220, 310g pri odpočítateľnosť 0,1mg. Váhy tiež ponúkajú voliteľný systém pipetovej kalibrácie a automatické otváranie dvierok. Procedúry GLP pozostávajú z protokolu o kalibrácii váhy a tieto informácie majú nemenný charakter.

Prístup do vážiacej komory je cez posuvné dvierka a posuvný horný kryt. Váhy AS.R majú najpoužívanejšie komunikačné rozhranie: 2 x RS 232, USB typ A, USB typ B a voliteľne WiFi.

Váhy AS.R2 majú možnosť pripojenia prídavného displeja a tiež funkciu váženie zaveseného bremena ako alternatívne riešenie pre váženie bremien o väčších rozmeroch, alebo tých, ktoré vytvárajú magnetické pole. Táto metóda je tiež používaná pri určovaní hustoty látok.

radwag ASR 2

 

Top