Certifikovaný

profesionálny dodávateľ

Už od 1980

servis po celej SR

Riešenia na kľúč

Predaj, výroba, servis

  • ul. J. Hanulu 1075/125, Liptovské Sliače
  • +421 915 809 515

Certifikovaný

profesionálny dodávateľ

Už od 1980

servis po celej SR

Riešenia na kľúč

Predaj, výroba, servis

Služby

Predaj váh

Predaj váh

Profesionálne priemyselné váhy pre prevádzku bez starostí. Plošinové, paletové, počítanie kusov, listov a balíky, koľajové a pásové digitálne, váhy pre sklady, výrobu.

Zobraziť viac

Kalibrácia váh

Kalibrácia váh

Kalibrácia váh od profesionálne vyškolených technikov. Servis na mieru, opravy váh, preventívna údržba, servisné balíčky, poradenstvo, zaškolenie.

Zobraziť viac

20171214 104023 e1622280513556

Nastavenie-justáž váh

Robíme ciachovanie (kalibráciu) váh pre zdokumentovanie odchýlky údaja meracieho prístroja od konvenčne pravej hodnoty meranej veličiny pomocou etalónu.

Zobraziť viac

Výroba váh

Výroba váh

Výroba váh na zákazku. Potrebujete špeciálne riešenie na mieru a na trhu nie je k dispozícii? Obráťte sa na nás. Robíme to už 40 rokov.

Zobraziť viac

diagnostik

Servis a inštalácia váh

Záručný i pozáručný servis váh od profesionálov. Servis na mieru, opravy váh, preventívna údržba, servisné balíčky, poradenstvo, školenie.

Zobraziť viac

SLM e1621676424519

Zabezpečenie úradného overovanie váh

Používate váhu (určené meradlo) vo vašom priemysle? Zistite viac o povinnostiach ohľadom úradného overenia váh a metrologickej kontrole.

Zobraziť viac

O nás

Sme rodinná firma zaoberajúca sa predajom, záručným i pozáručným servisom váh a vážiacich zariadení, kalibrácia i ciachovanie, váhové riešenia na mieru, úradné overovanie váh už viac ako 40 rokov.

Naša ponuka zahŕňa obchodné a priemyselné digitálne váhy, kompletné dodávky váh na kľúč, poradenstvo a konzultácie v obore, softwarové riešenia pre váženie a prevedenie váh podľa požiadaviek zákazníka.

Vyrábame cestné mostové váhy, priemyselné etiketovacie a systémové váhy, pre výrobne a expedície mäsového priemyslu a mnoho ďalších odvetví. Ponúkame profesionálne služby v oblasti servisu a montáže elektronických a mechanických váh, kalibrácie váh a závaží, vystavenie kalibračných listov servisnou organizáciou, zaistenie overenia – ciachovanie váh.

Dodávame riešenia pre:

Partneri

CAS
Dibal
Laumas
Dini Argeo
Utilcell
Vishay
Top