Certifikovaný

profesionálny dodávateľ

Už od 1980

servis po celej SR

Riešenia na kľúč

Predaj, výroba, servis

  • ul. J. Hanulu 1075/125, Liptovské Sliače
  • +421 915 809 515

Certifikovaný

profesionálny dodávateľ

Už od 1980

servis po celej SR

Riešenia na kľúč

Predaj, výroba, servis

PRODUKTY

Paletový vozík s váhou TPWLK

Paletový vozík s váhou, ľahko ovládateľný, vhodný pre náročné pracovné podmienky. Tie sú nevyhnutné pre toho, kto potrebuje vážiť presne a šetriť čas . Vybavený nabíjateľným vyberateľným akumulátorom. K dispozícii tiež so vstavanou tlačiarnou, CE-M -dvojrozsah.

CENA : index

Kategórie:

Popis

Maximálna nosnosť: 2000 kg, Presnosť: +/- 0,1% maximálnej kapacity v prevedení pre technologické použitie, Presnosť: +/- 0,05% maximálnej kapacity v “M” verzii. Vidlica rozmery 1150 x 550 x 85 mm. Hmotnosť vozíka cca 125 kg. Nosná konštrukcia z extra silného ocelového plechu-povrchovo upravená práškovou farbou, dvojité Polyuretanová kolieska, 4 nerezové snímače IP68 obchodná verzia, hliníkové IP54 snímače pre internu verziu použitia. Nerezový Indikátor hmotnosťi IP65 z vodotesného púzdra, ľahko sa čistí a je odolný voči agresívnemu prostrediu, veľký 25mm LCD displej s vysokým kontrastom číslic, ktoré sú jasne viditeľné aj za zhoršených svetelných podmienok a pri nízkych teplotách, nepremokavá membránová klávesnica 17-kláves. Konfigurácia, kalibrácia a diagnostika z klávesnice alebo PC. Napájanie cez dobíjaciu batériu v stĺpci paletového vozíka. Prevádzková doba je cca 80 hodín nepretržitej prevádzky, alebo jeden mesiac v nepretržitom používaní, vďaka svojej funkcii automatického vypnutia. Programovateľné funkcie automatického úspory energie.Indikácia úrovne batérie .Vybavený nabíjačkou 230Vac 50 Hz (Doba nabíjania je asi 8 hodín).

Konfigurovateľné RS232 / C obojsmerný port pre pripojenie k tlačiarni.

Komunikácia: Konfigurovateľné RS232 / C obojsmerný port pre PC, rádio modemu alebo prenosného terminálu. IR vstup pre riadenie diaľkového ovládania.

Vybavené tepelnou tlačiarňou v TPWLKP a TPWLKPM verziách s dátumom a časom.

Funkcie: Vynulovanie, Tara, Tlač, Váženie s vysokým rozlíšením 10 x. Čistá / hrubá hmotnosť, lb / kg. Akumulacia, Formulácia, +/- Kontrolné váženie, Percentuálne váženie, Počítanie, Zamrznutie hmotnosti.

Na objednávku: Špeciálne volanty, 680 mm šírka vidlice, Špeciálna dĺžka vidlíc od 850 do 1500 mm, Špeciálna kapacita , vysoké rozlíšenie.

tpwlkk

Top