Certifikovaný

profesionálny dodávateľ

Už od 1980

servis po celej SR

Riešenia na kľúč

Predaj, výroba, servis

  • ul. J. Hanulu 1075/125, Liptovské Sliače
  • +421 915 809 515

Certifikovaný

profesionálny dodávateľ

Už od 1980

servis po celej SR

Riešenia na kľúč

Predaj, výroba, servis

PRODUKTY

Dynamické a statické váženie RWSCP

Nápravová platforma, ktorá Vám umožňuje vypočítať hmotnosť vozidla pri pohybe, spočíta súčet rôznych náprav, dynamické váženie. Určená pre inštaláciu do podlahy.

CENA : index

Popis

Robustná konštrukcia z pruhovaného oceľového plechu, aby vydržal zaťaženie na základe parametrov 96/53 /EH (maximálne zaťaženie na jednu nápravu pre vozidlá ktoré sú používané v Európe). Rám vyrobený z jedneho kusa nosnej konštrukcie, lakovaná ocel. Pieskovanie a lakovanie s bi-epoxidovou povrchovou úpravou ktorá je vysoko odolná proti korózii. Rozmery vážiacej plochy(š x d): 3 x 0,73 m. 6 snímačov zaťaženia-C4 , snímače z nerezovej ocele  s krytím IP68, 20 m kábel pre pripojenie k indikátoru hmotnosti. Zlučovač snímačov hermeticky uzavretý. Montážne poklopy pre bežnú údržbu. Široká škála pripojiteľných zariadení, funguje s nabíjacou batériou,čo umožňuje používať váhu aj bez elektrického napájania.

Maximálna rýchlosť prejazdu: 5km / h. Presnosť 1% pre technologické použitie, 2% pre legálne pre obchodné použitie (* OIML R134 certifikát).

RWSCP20T platforma v kombinácii s 3590E indikátorom “AF09” je certifikovaný OIML R134 pre dynamické váženie vozidiel, podľa právnych noriem platných v krajine použitia. Indikátor 3590E v “AF09” verzii, je vhodný pre dynamické váženie vozidiel.

Indikátor má dva dostupné režimy: Kontrola hmotnosťi vozidla s tlačou nápravy a celkové váženie. Nápravové sčítanie so vstupom / výstupom, Váženie cez identifikačný kód alebo ŠPZ VOZIDLA. 2 digitálne programovateľné vstupy a 4 výstupy, možnosť pripojiť bezobslužný terminál,semafor, závoru, atď.

rws tabulka

Top