Certifikovaný

profesionálny dodávateľ

Už od 1980

servis po celej SR

Riešenia na kľúč

Predaj, výroba, servis

  • ul. J. Hanulu 1075/125, Liptovské Sliače
  • +421 915 809 515

Certifikovaný

profesionálny dodávateľ

Už od 1980

servis po celej SR

Riešenia na kľúč

Predaj, výroba, servis

PRODUKTY

Nápravové váhy – Bezdrôtové

Ponuka všetkých druhov nápravových bezdrôtových váh podľa požiadaviek zákazníka (rozmeru plošiny, maximálnej váživosti a druhu váženia) s veľkým množstvom pripojiteľného príslušenstva.

CENA : index

Popis

WWSCRF – Nápravové váhy – bezdrôtové

Bezdrôtové platformy určené pre váženie náprav vozidla. Výhodou bezrôtového systému je, že nie sú potrebné žiadne prepojovacie káble medzi platformami a indikátorom.Platformy určené pre váženie veľkých vozidiel (dodávky, nákladné vozy, tankerov, traktorových návesov, etc.) ; presné a robustné váhy.

WWSCRF   wwsxr_ruota weight_repeaters

wwscrf tabulka

WWSERF – Nápravové váhy – bezdrôtové

Bezdrôtové platformy určené pre váženie náprav vozidla. Výhodou bezrôtového systému je, že nie sú potrebné žiadne prepojovacie káble medzi platformami a indikátorom.Ideálne pre váženie väčších vozidiel (dodávky, kamióny, cisterny, nákladné autá, atď ..); presné a robustné váhy.

WWSDRF wwsxr_ruota weight_repeaters

wwserf tabulka

WWSDRF – Nápravové váhy – bezdrôtové

Nápravové váhy

Bezdrôtové platformy určené pre váženie náprav vozidla. Výhodou bezrôtového systému je, že nie sú potrebné žiadne prepojovacie káble medzi platformami a indikátorom.Ideálne pre váženie veľkých rozmerov vozidiel so zdvojenými kolesami (kĺbové nákladné autá, traktorové návesy, atď.); presné a robustné váhy .

WWSDRF wwsxr_ruota weight_repeaters

wwsdrf tabulka

Top