Certifikovaný

profesionálny dodávateľ

Už od 1980

servis po celej SR

Riešenia na kľúč

Predaj, výroba, servis

  • ul. J. Hanulu 1075/125, Liptovské Sliače
  • +421 915 809 515

Certifikovaný

profesionálny dodávateľ

Už od 1980

servis po celej SR

Riešenia na kľúč

Predaj, výroba, servis

PRODUKTY

Žeriavová váha MCW

Spoľahlivá a ľahko použiteľná žeriavová váha z nerezovej ocele vhodná pre vnútorné i vonkajšie použitie v priemyselných aplikáciách. Krytie IP67 pred prachom a dažďom. K dispozícii tiež CE-M SCHVÁLENÁ verzia.

CENA : index

 

Popis

Veľký podsvietený LCD displej 25 mm vysoké číslice. ľahko viditeľný za všetkých svetelných podmienok a tiež v nízkych teplotach. Vybavená pozinkovaným strmeňom a spodným otočným hákom. Znižuje vzdialenosť medzi horným strmeňom a dolným hákom. Presnosť: +/- 0,05% FS. Vodotesná klávesnica s 5 tlačidlami: nulovanie, automatická tára, MODE, Print, Zapnúť / Vypnúť. MODE-klávesa na nastavenie: Peak (maximálna hodnota), HOLD (zamrznutie hmotnosti na displeji), Akumulácia, lb/kg/N.
Krytie IP67 Puzdro z nerezovej ocele . Vybavená diaľkovým ovládaním až 8 m . 40-hodinová životnosť batérie. Na požiadanie je k dispozícii druhá batéria. Vybavená nabíjačkou 230Vac 50 Hz. Prevádzková teplota: -10 / + 40 ° C. Programovateľný digitálny filter a automatické vypínanie váhy.

Na objednávku: Integrovaná termálna tlačiareň , WI-FI rozhranie, RF prenos hmotnosti do vzdialeného indikátora až nad 70m- interiér, 150m -vonku, 433MHz rádiofrekvenčné diaľkové ovládanie (kompatibilné s diaľkovým indikátorom).Červený LED displej 40 mm. Druhá batéria .

Funkcie z dialkového ovládania:

Infračervené 19-klávesové diaľkové ovládanie  pracujúci až 8 m: 
nulovanie; tarovanie / manuálne tara; zapnutie / vypnutie funkcie;tlač; vypnutie.

Rádiofrekvenčné 6-klávesové  diaľkové ovládanie  pracuje až 50m: 
nulovanie; tarovanie; zapnutie / vypnutie funkcie; tlač; vypnutie

tabulka2 MCW

Top