Certifikovaný

profesionálny dodávateľ

Už od 1980

servis po celej SR

Riešenia na kľúč

Predaj, výroba, servis

  • ul. J. Hanulu 1075/125, Liptovské Sliače
  • +421 915 809 515

Certifikovaný

profesionálny dodávateľ

Už od 1980

servis po celej SR

Riešenia na kľúč

Predaj, výroba, servis

PRODUKTY

Žeriavová váha MCW09

Žeriavová váha z nerezovej ocele , 40mm LED veľký displej, pre maximálnu viditeľnosť zo všetkých uhlov a v ľubovoľných svetelných podmienkach, vrátane priameho slnečného svetla. Robustná a spoľahlivá konštrukcia, použiteľný v interiéri aj vonku. Krytie IP67 proti prachu a vode. 

CENA : index

Popis

Mimoriadne jasný velký červený LED DOT 40mm displej, ktorý zaručuje dokonalú viditeľnosť hmotnosti z akéhokoľvek uhla, a to aj z veľkej diaľky. 
Použiteľný v interiéri aj vonku, veľká viditeľnosť tiež za plného slnečného žiarenia. Nastaviteľná intenzita jasu. Robustná nerezová konštrukcia , s krytím IP67 odolným voči prachu a vode. Presnosť: +/- 0,1% z FS, 5-klávesová vodotesná klávesnica: ZERO, TARA, MODE, PRINT, ON / OFF. Programovateľné funkcie automatického vypnutia, a to buď pomocou klávesnice alebo na diaľkovom ovládači. Vybavený rádiofrekvenčným 6-klávesovým diaľkovým ovládačom. 868MHz rádiové rozhranie alebo WiFi pripojenie k PC alebo k vzdialeným terminálom a tlačiarňou. Dobíjacie batérie, s priemernou životnosťou asi 30 hodín. Vybavená nabíjačkou 230Vac 50 Hz .Programovateľná digitálna kalibrácia priamo z klávesnice alebo z PC. Rozsah prevádzkových teplôt: -10 / + 40 ° C.

tabulka hmotnosti MCW09

Funkcie: PEAK ,HOLD (zamrznutie hmotnosti na displeji), Akumulácia, Prevod jednotiek lb / kg , +/- kontrolne váženie, Percentuálne váženie, Počítanie , Váženie s vysokým rozlíšením x 10.

Funkcie z dialkového ovládania: nulovanie; tarovanie; zapnutie / vypnutie funkcie; tlač; vypnutie

Radio vysielacie frekvencie hmotnosti do vzdialeného indikátora až 70m v interiéri. 868MHz rádiové rozhranie. WI-FI rozhranie.

tabulka2 MCW09

Top