Certifikovaný

profesionálny dodávateľ

Už od 1980

servis po celej SR

Riešenia na kľúč

Predaj, výroba, servis

  • ul. J. Hanulu 1075/125, Liptovské Sliače
  • +421 915 809 515

Certifikovaný

profesionálny dodávateľ

Už od 1980

servis po celej SR

Riešenia na kľúč

Predaj, výroba, servis

PRODUKTY

Paletový vozík s váhou TPWLKI

Celonerezový paletový vozík s multirozsahovým vážením-jednoduché použitie. 4 nerezové snímače s krytím IP68. Robustná konštrukcia vhodná pre náročné pracovné podmienky. K dispozícii tiež CE-M.

CENA : index

Kategórie:

Popis

Maximálna nosnosť: 2000 kg.Presnosť: +/- 0,1% maximálnej kapacity v prevedení technologické použitie. Presnosť: +/- 0,05% maximálnej kapacity v “M” verzii. Vidlica rozmery 1180 x 550 x 80 mm. Hmotnosť vozíka cca 135 kg. Nosná konštrukcia z extra silnej nerezovej ocele. Zdvíhacie čerpadlo z nerezovej ocele. Volanty a dvojité kolieska z nylonu. 4 IP68 snímače z nerezovej ocele. Indikátor s krytím IP65 z nerezovej ocele, ľahko sa čistí a je odolný ja v agresívnom prostredí. Veľký 25mm podsvietený LCD displej, dobre viditeľný aj za zlých svetelných podmienok, a nepremokavá klávesnica-17 kláves. Kalibrácia a nastavenie z klávesnice alebo z PC. Napájanie cez vstavané dobíjacie batérie. 80-hodinová približná doba prevádzky alebo jeden mesiac v nepretržitom používaní, vďaka svojej funkcii automatického vypnutia. Programovateľné funkcie automatickej úspory energie. Upozornenie na vybité batérie. Vybavený nabíjačkou 230Vac 50 Hz (Doba nabíjania je asi 8 hodín).

Komunikácia:Bi-directional RS232 / C port pre pripojenie k tlačiarni. Bi-directional RS232 / C port pre PC, rádio modemu alebo prenosného terminálu. IR vstup pre riadenie diaľkovým ovládaním.

Vybavené tepelnou tlačiarňou vo verziách TPWLKIP a TPWLKIPM

Funkcie: Vynulovanie, Tara, tlač, číselné ID,Váženie s vysokým rozlíšením 10 x,Čistá / hrubá hmotnosť, lb / kg, Akumulácia, Formula váženia, +/- Kontrolné váženie,Percentuálne váženie,Počítanie

Na objednávku: Špeciálna kapacita, vysoké rozlíšenie.

tpwlkii

Top