Certifikovaný

profesionálny dodávateľ

Už od 1980

servis po celej SR

Riešenia na kľúč

Predaj, výroba, servis

  • ul. J. Hanulu 1075/125, Liptovské Sliače
  • +421 915 809 515

Certifikovaný

profesionálny dodávateľ

Už od 1980

servis po celej SR

Riešenia na kľúč

Predaj, výroba, servis

PRODUKTY

Váha na vysokozdvižný vozík LTF – PROFI

Dvojica vidlíc s integrovaným systémom váženia, pre vozíky;jednoduché použitie. Indikátor inštalovateľný v kabíne uľahčuje operácie váženia, a môžu byť vybavené širokou škálou príslušenstva. Funkcia cez dobíjacie batérie, alebo prostredníctvom priameho napájania z vozíka. 
Kompatibilný s akýmkoľvek vozíkom ktory má DIN 15173 – FEM vidlice Držiak na tanier, IIA alebo IIIA triedy (IIB voliteľné). K dispozícii CE-M .

CENA : index

Kategórie:

Popis

Indikátor hmotnosťi v kabíne s 17- kláves, nepremokavá klávesnica s LCD podsvieteným displejom s vysokým kontrastom 25 mm číslicami sa ľahko čistí. Vodotesné IP65 ABS puzdro odolné aj v agresívnom prostredí. Integrovaný rádiový modul, pre komunikáciu s vážiacimi vidlicami. Druhý ukazovateľ hmotnosti  pripojený k vidlici, 5-kláves-nepremokavá klávesnica s LCD podsvieteným displejom s vysokým kontrastom 25 mm číslicami chránený v silnom ocelovom púzdre prípade nárazu. Integrovaný rádiový modul pre komunikáciu s indikátorom v kabíne.Štruktúra vidlica z lakovanej ocele s krytím IP65 .Každá vidlica váži 75 kg (LTF25) a 90 kg (LTF50). Funkcie s 4 snímačmi zaťaženia IP68, Presnosť: +/- 0.2% kapacity, Max. prípustné preťaženie: 200% nominálnej kapacity. Max. horizontálne sklon (flexibilita): +/- 2 ° s rovnakou presnosťou funkcie. Digitálna kalibrácia a nastavenia cez klávesnicu alebo PC. Vidlice napájané cez dobíjacie batérie, 40-hodinová prevádzková doba. Ukazovateľ v kabíne napájaný cez dobíjacie batérie (40 hodín prevádzková doba), alebo priamo z vozíka cez voliteľný napájací adaptér.Programovateľné funkcie automatickéj úspory energie.Vybavený nabíjačkou

Funkcie: Váženie s vysokým rozlíšením 10 x, Čistá / hrubá hmotnosť,  lb / kg, Ščítacie, Formulácia, +/- Kontrolne váženie, Percentuálne váženie, Počítanie, Zamrznutie hmotnosti.

Na objednávku: Termálna tlačiareň -box, Čas / dátum

ltf profesional

Top