Certifikovaný

profesionálny dodávateľ

Už od 1980

servis po celej SR

Riešenia na kľúč

Predaj, výroba, servis

  • ul. J. Hanulu 1075/125, Liptovské Sliače
  • +421 915 809 515

Certifikovaný

profesionálny dodávateľ

Už od 1980

servis po celej SR

Riešenia na kľúč

Predaj, výroba, servis

PRODUKTY

Váha na vysokozdvižný vozík LTF – ACTIVE

Dvojica vidlíc s integrovaným systémom váženia pre vozíky, jednoduché použitie, robustná konštrukcia. Jednoducho a ľahko sa inštalujú, rýchle nahradenie pôvodných vidlic. Kompatibilný s akýmkoľvek vozíkom, ktorý má DIN 15173 – FEM vidlica držiaku dosky, IIA alebo IIIA triedy (IIB voliteľné). K dispozícii v CE-M.

CENA : index

Kategórie:

Popis

Indikátor hmotnosti s nepremokavou klávesnicou- 5 kláves a ochranné puzdro zo silného oceľového plechu, namontované na vidlicu a pripojený k druhej vidlici pomocou kábla. LCD podsvietený displej 25mm vysoké číslice, ľahko viditeľné v ľubovoľných svetelných podmienkach. Indikátor IP65. Každá vidlica váži 75kg (LTF25) a 90kg (LTF50). 4 snímače IP68. Presnosť: +/- 0,2% kapacity. Max. prípustné preťaženie: 200% nominálnej kapacity. Max. horizontálne sklon (flexibilita): +/- 2 ° s rovnakými vlastnosťami presnosti. Napájanie cez dobíjacie batérie, prevádzková doba je cca 40 hodín nepretržitej prevádzky.Doplnková batéria (voliteľná).Vybavené s nabíjačkou. Automatické vypnutie.Vybavené s infračerveným diaľkovým ovládaním.Voliteľný rádiový modul pre prenos dát na PC alebo vzdialeným displajom.

Funkcie:Váženie s vysokým rozlíšením 10 x, Čistá / hrubá hmotnosť, lb / kg , Ščítanie, +/- Percentuálne váženie, Alibi pamäť, Počítanie, Zamrznutie hmotnosti.

Nulovania, poloautomatická tárá, prednastavená tara,  POZNÁMKY: funkcia k dispozícii aj s infračerveným diaľkovým ovládaním

ltf activ

Top